Django - en to hu translation catalogue (343 entries)

en: A Macedonian municipality (2 character code)
hu: Macedón község (2 karakter)

en: Adygeya, Respublika
hu: Adige Köztársaság

en: Altay, Respublika
hu: Altaj Köztársaság

en: Altayskiy Kray
hu: Altaji határterület

en: Andalusia
hu: Andalúzia

en: Antwerp
hu: Antwerpen

en: Australian Phone number
hu: Ausztrál telefonszám

en: Australian Postcode
hu: Ausztrál irányítószám

en: Australian State
hu: Ausztrál szövetségi állam

en: Baden-Wuerttemberg
hu: Baden-Württemberg

en: Balearic Islands
hu: Baleár-szigetek

en: Banska Bystrica
hu: Besztercebánya

en: Banska Bystrica region
hu: Besztercebánya régió

en: Banska Stiavnica
hu: Selmecbánya

en: Bardejov
hu: Bártfa

en: Basel-Land
hu: Bázel-vidék

en: Basel-Stadt
hu: Bázel-város

en: Bashkortostan, Respublika
hu: Baskír Köztársaság

en: Basque Country
hu: Baszkföld

en: Bavaria
hu: Bajorország

en: Bratislava I
hu: Pozsony I

en: Bratislava II
hu: Pozsony II

en: Bratislava III
hu: Pozsony III

en: Bratislava IV
hu: Pozsony IV

en: Bratislava V
hu: Pozsony V

en: Bratislava region
hu: Pozsony régió

en: Bremen
hu: Bréma

en: Brussels
hu: Brüsszel

en: Brussels Capital Region
hu: Brüsszel fővárosi régió

en: Burgos
hu: Burgosz

en: Buryatia, Respublika
hu: Burját Köztársaság

en: Canary Islands
hu: Kanári-szigetek

en: Card issue number cannot be zero
hu: A kártya kibocsájtási száma nem lehet nulla

en: Carinthia
hu: Karintia

en: Carlsbad Region
hu: Karlovy Vary-i kerület

en: Castile and Leon
hu: Kasztília és Leon

en: Castile-La Mancha
hu: Kasztília-La Mancha

en: Catalonia
hu: Katalónia

en: Central Bohemian Region
hu: Közép-Csehországi kerület

en: Central Federal County
hu: Központi szövetségi körzet

en: Central Scotland
hu: Közép-Skócia

en: Chechenskaya Respublika
hu: Csecsen Köztársaság

en: Chelyabinskaya oblast'
hu: Cseljabinszki terület

en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
hu: Csukcs Autonóm Körzet

en: Chuvashskaya Respublika
hu: Csuvasföld

en: Co-ordination numbers are not allowed.
hu: Koordinációs számok nem megengedettek.

en: County Armagh
hu: Aounty Armagh

en: Dagestan, Respublika
hu: Dagesztáni Köztársaság

en: Distrito Federal
hu: Distritio Federal

en: Dunajska Streda
hu: Dunaszerdahely

en: East Flanders
hu: Kelet-Flandria

en: England
hu: Anglia

en: Enter a 4 digit postcode.
hu: Adjon meg egy négy számjegyű irányítószámot.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
hu: Adjon meg egy svéd irányítószámot XXXXX formátumban.

en: Enter a U.S. state or territory.
hu: Adjon meg egy U.S. államot vagy területet.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
hu: Adjon meg egy születési számot XXXXXX/XXXX, vagy XXXXXXXXXX formátumban.

en: Enter a passport number in the format XX XXXXXXX.
hu: Add meg az útlevél számot XX XXXXXXX formában

en: Enter a passport number in the format XXXX XXXXXX.
hu: Add meg az útlevél számot XXXX XXXXXX formában

en: Enter a post code in the format XXXXXX.
hu: Adjon meg egy 'XXXXXX' formátumú irányítószámot.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'NNNN' vagy 'ANNNNAA' alakban.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'XX-XXX' alakban.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
hu: Írjon be egy irányítószámot 'XXX XXX' alakban.

en: Enter a postal code in the format XXXXX
hu: Adjon meg egy irányítószámot XXXXX formátumban.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'XXXXX' vagy 'XXX XX' alakban.

en: Enter a postal code in the format XXXXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot XXXXX formátumban.

en: Enter a postal code in the format XXXXXX.
hu: Add meg a postai kódot XXXXXX formában

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot "XXXXXXX" vagy "XXX-XXXX" alakban.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX, XXX-XX-XX-XXX or XXXXXXXXXX.
hu: Adjon meg egy adószámot (NIP) az következő formátumok egyikében:  XXX-XXX-XX-XX, XXX-XX-XX-XXX vagy XXXXXXXXXX.

en: Enter a valid 11 digit OIB
hu: A 11 számjegyű OIB megadása

en: Enter a valid 13 digit JMBG
hu: A 13 számjegyű JMBG megadása

en: Enter a valid 19 digit JMBAG starting with 601983
hu: Adjon meg egy érvényes, 601983-mal kezdődő JMBAG-ot.

en: Enter a valid 5 digit postal code
hu: Adjon meg egy érvényes öt számjegyű irányítószámot.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
hu: Adjon meg egy érvényes ausztriai társadalombiztosítási azonosítót 'XXXX XXXXXX' alakban.

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
hu: Adjon meg egy érvényes CI számot X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X, vagy XXXXXXXX formátumban.

en: Enter a valid CI number.
hu: Adjon meg egy érvényes CI számot.

en: Enter a valid CIF.
hu: Adjon meg egy érvényes CIF-t.

en: Enter a valid CNP.
hu: Adjon meg egy érvényes CNP-t.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
hu: Adjon meg egy érvényes CUIT-t 'XX-XXXXXXXX', vagy 'XXXXXXXXXXXX' alakban.

en: Enter a valid CURP.
hu: Adjon meg egy érvényes CURP-ot.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
hu: Adjon meg egy érvényes kanadai egészségbiztosítási számot 'XXX-XXX-XXX' alakban.

en: Enter a valid Chilean RUT.
hu: Adjon meg egy érvényes chilei RUT-ot.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
hu: Adjon meg egy érvényes chilei RUT-ot 'XX.XXX.XXX-X' alakban.

en: Enter a valid Finnish social security number.
hu: Adjon meg egy érvényes finn társadalombiztosítási számot.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
hu: Adjon meg egy érvényes német személyazonosító számot "XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X" alakban.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
hu: Adjon meg egy érvényes nemzetközi bankszámlaszámot 'ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX' alakban.

en: Enter a valid IC number.
hu: Adjon meg egy érvényes IC számot.

en: Enter a valid ID number.
hu: Adjon meg egy érvényes ID számot.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
hu: Adjon meg egy érvényes izlandi személyazonosító számot "XXXXXX-XXXX" alakban.

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
hu: Adjon meg egy érvények kuvaiti Civil ID számot

en: Enter a valid NIK/KTP number
hu: Adjon meg egy érvényes NIK/KTP számot

en: Enter a valid Norwegian social security number.
hu: Adjon meg egy érvényes norvég társadalombiztosítási számot.

en: Enter a valid RFC.
hu: Adjon meg egy érvényes RFC-t.

en: Enter a valid SoFi number
hu: Adjon meg egy érvényes SoFi számot.

en: Enter a valid Social Security number.
hu: Adjon meg egy érvényes társadalombiztosítási számot.

en: Enter a valid South African ID number
hu: Adjon meg egy érvényes dél-afrikai azonosító számot.

en: Enter a valid South African postal code
hu: Adjon meg egy érvényes dél-afrikai irányítószámot.

en: Enter a valid Swedish organisation number.
hu: Adjon meg egy érvényes svéd szervezeti számot.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
hu: Adjon meg egy érvényes svéd személyi számot.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
hu: Adjon meg egy érvényes svájci személyazonosító vagy útlevél számot "X1234567<0" vagy "1234567890" alakban.

en: Enter a valid Turkish Identification number.
hu: Adjon meg egy érvényes török azonosító számot.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
hu: Adjon meg egy érvényes USA SSN-t 'XXX-XX-XXXX' formátumban.

en: Enter a valid VAT number.
hu: Adjon meg egy érvényes ÁFA számot.

en: Enter a valid area or mobile network code
hu: Adj meg érvényes vonalas vagy mobil körzet számot

en: Enter a valid birth number.
hu: Adjon meg egy érvényes születési számot.

en: Enter a valid cell number.
hu: Adj meg érvényes mobil számot!

en: Enter a valid location code
hu: Adj meg érvényes hely kódot

en: Enter a valid phone number
hu: Adjon meg egy érvényes telefonszámot.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.
hu: Adjon meg egy érvényes telefonszámot az alábbi formátumok egyikében: 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx, vagy 04xxxxxxxx.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
hu: Adjon meg egy telefonszámot '6XXXXXXXX', '8XXXXXXXX' vagy '9XXXXXXXX' alakban.

en: Enter a valid phone number.
hu: Adjon meg egy érvényes telefonszámot.

en: Enter a valid post code
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot

en: Enter a valid postal code
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot.

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot 'XXXXXX' alakban.

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot '01XXX-52XXX' alakban és tartományban.

en: Enter a valid postal code in the range and format 1XXX - 9XXX.
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot 1XXX-9XXX tartományban és formátumban.

en: Enter a valid postcode.
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot.

en: Enter a valid tax number in form SIXXXXXXXX
hu: Adj meg érvényes adószámot SIXXXXXXXX formában

en: Enter a valid vehicle license plate number
hu: Adjon meg egy érvényes rendszámot

en: Enter a valid zip code in the format XXXXX.
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot XXXXX formában.

en: Enter a valid zip code.
hu: Adjon meg egy érvényes irányítószámot.

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot XXXX-XXX formátumban.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'XXXX' alakban.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'XXXXX', vagy 'XXXXX-XXXX' alakban.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'XXXXX-XXX' alakban.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
hu: Adjon meg egy irányítószámot 'XXXXX' alakban.

en: Enter a zip code in the format XXXXXX or XXX XXX.
hu: Adjon meg egy 'XXXXXX' vagy 'XXX XXX' formátumú irányítószámot.

en: Enter an Indian state or territory.
hu: Adj meg egy indiai államot vagy területet

en: Enter phone number in form +386XXXXXXXX or 0XXXXXXXX.
hu: A telefonszámot +386XXXXXXXX vagy 0XXXXXXXX formátumban kell megadnod

en: Error in date segment
hu: Hiba a dátum szegmensben

en: Estado de México
hu: Mexikóváros

en: Evreyskaya avtonomnaja oblast'
hu: Zsidó Autonóm Terület

en: Far-East Federal County
hu: Távol-keleti szövetségi körzet

en: Flemish Brabant
hu: Flamand Brabant

en: Flemish Region
hu: Flamand régió

en: Foral Community of Navarre
hu: Navarrai autonóm közösség

en: Galanta
hu: Galánta

en: Galicia
hu: Galícia

en: Geneva
hu: Genf

en: Greater Poland
hu: Nagy-Lengyelország

en: Hertfordshire
hu: Hertofrdshire

en: Hradec Region
hu: Hradec Králové-i kerület

en: ID Card Number consists of 15 or 18 digits.
hu: A személyi igazolvány szám 15 vagy 18 jegyből áll.

en: Identity card numbers must contain either 4 to 7 digits or an uppercase letter and 7 digits.
hu: Az azonosító kártya számok 4 vagy 7 számjegyet, vagy egy nagy betűt majd 7 számjegyet kell, hogy tartalmazzanak

en: Illes Balears
hu: Baleár szigetek

en: Ingushskaya Respublika
hu: Ingus Köztársaság

en: Invalid CNPJ number.
hu: Érvénytelen CNPJ szám.

en: Invalid CPF number.
hu: Érvénytelen CPF szám.

en: Invalid CUIT.
hu: Érvénytelen CUIT.

en: Invalid ID Card Number: Wrong birthdate
hu: Hibás személyi igazolvány szám: Hibás születési dátum

en: Invalid ID Card Number: Wrong checksum
hu: Hibás személyi igazolvány szám: Hibás ellenőrző összeg

en: Invalid ID Card Number: Wrong location code
hu: Hibás személyi igazolvány szám: Hibás hely kód

en: Invalid checksum for CIF.
hu: Érvénytelen CIF ellenőrzőösszeg.

en: Invalid checksum for CURP.
hu: Érvénytelen CURP ellenőrzőösszeg.

en: Invalid checksum for NIE.
hu: Érvénytelen NIE ellenőrzőösszeg.

en: Invalid checksum for NIF.
hu: Érvénytelen NIF ellenőrzőösszeg.

en: Invalid checksum for RFC.
hu: Érvénytelen RFC ellenőrzőösszeg.

en: Invalid checksum for bank account number.
hu: Érvénytelen bankszámlaszám ellenőrzőösszeg.

en: Jakarta
hu: Dzsakarta

en: Kabardino-Balkarskaya Respublika
hu: Kabard- és Balkárföld

en: Kalmykia, Respublika
hu: Kalmük Köztársaság

en: Kamchatskiy Kray
hu: Kamcsatkai határterület

en: Karachaevo-Cherkesskaya Respublika
hu: Karacsáj-Cserkeszföld

en: Karelia, Respublika
hu: Karélia Köztársaság

en: Kezmarok
hu: Késmárk

en: Khabarovskiy Kray
hu: Habarovszki határterület

en: Khakassiya, Respublika
hu: Hakaszföld

en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug - Yugra
hu: Hanti-Manysi Autonóm Körzet

en: Komarno
hu: Komárom

en: Komi, Respublika
hu:  Komi Köztársaság

en: Kosice - okolie
hu: Kassa - környék

en: Kosice I
hu: Kassa I

en: Kosice II
hu: Kassa II

en: Kosice III
hu: Kassa III

en: Kosice IV
hu: Kassa IV

en: Kosice region
hu: Kassa régió

en: Krasnodarskiy Kray
hu: Krasznodari határterület

en: Krasnoyarskiy Kray
hu: Krasznojarszki határterület

en: KwaZulu-Natal
hu: KwaZulu -Natal

en: Kyoto
hu: Kiotó

en: Lesser Poland
hu: Kis-Lengyelország

en: Levice
hu: Léva

en: Liberec Region
hu: Libereci kerület

en: Liege
hu: Liége

en: Lincolnshire
hu: Linclonshire

en: Liptovsky Mikulas
hu: Liptószentmiklós

en: Lower Austria
hu: Alsó-Ausztria

en: Lower Saxony
hu: Alsó-Szászország

en: Lower Silesia
hu: Alsó-Szilézia

en: Lucenec
hu: Losonc

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: Macedonian identity card number
hu: Macedón azonosító kártya szám

en: Magadanskaya oblast'
hu: Magadani terület

en: Malacky
hu: Malacka

en: Mariy Ehl, Respublika
hu: Marij El Köztársaság

en: Martin
hu: Túrócszentmárton

en: Masovia
hu: Mazóvia

en: Mecklenburg-Western Pomerania
hu: Mecklenburg-Nyugat-Pomeránia

en: Mexican CURP
hu: Mexikói CURP

en: Mexican RFC
hu: Mexikói RFC

en: Mexico state (three uppercase letters)
hu: Mexikói állam (három nagybetűs rövidítés)

en: Mexico zip code
hu: Mexikói irányító szám

en: Moravian-Silesian Region
hu: Morva–Sziléziai kerület

en: Mordovia, Respublika
hu: Mordvin Köztársaság

en: Moskovskaya oblast'
hu: Moszkvai terület

en: Moskva
hu: Moszkva

en: Murmanskaya oblast'
hu: Murmanszki terület

en: Nagasaki
hu: Nagaszaki

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
hu: A nemzeti vállakozásregisztrációs szám (REGON) 9 vagy 14 számból áll.

en: National ID Card Number consists of 3 letters and 6 digits.
hu: A Nemzeti Személyi Azonosító Szám 3 karaktert és 6 számjegyet tartalmaz.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
hu: A nemzeti azonosítószám 11 számjegyből áll.

en: Navarre
hu: Navarra

en: Neneckiy autonomnyy okrug
hu: Nyenyec Autonóm KörzetNyenyec Autonóm Körzet

en: Nitra
hu: Nyitra

en: Nitra region
hu: Nyitra régió

en: Nizhegorodskaja oblast'
hu: Nyizsnyij Novgorod-i terület

en: North Rhine-Westphalia
hu: Észak-Rajna-Vesztfália

en: North-Caucasian Federal County
hu: Észak-kaukázusi szövetségi körzet

en: North-West Federal County
hu: Északnyugati szövetségi körzet

en: Northern Ireland
hu: Észak-Írország

en: Nove Zamky
hu: Érsekújvár

en: Novgorodskaya oblast'
hu: Novgorodi terület

en: Novosibirskaya oblast'
hu: Novoszibirszki terület

en: Number part cannot be zero
hu: A szám rész nem lehet nulla

en: Olomouc Region
hu: Olomouci kerület

en: Omskaya oblast'
hu: Omszki terület

en: Orenburgskaya oblast'
hu: Orenburgi terület

en: Orkney Islands
hu: Orkey-szigetek

en: Orlovskaya oblast'
hu: Orjoli terület

en: Osaka
hu: Oszaka

en: Palencia
hu: Palenica

en: Pardubice Region
hu: Pardubicei kerület

en: Penzenskaya oblast'
hu: Penzai terület

en: Permskiy Kray
hu: Permi határterület

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Phone numbers must be in 02X-8X or 03X-7X or 04X-6X format.
hu: A telefonszámokat 02X-8X, 03X-7X vagy 04X-6X formában kell megadni.

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
hu: A telefonszámnak 0X XX XX XX XX formátumban kell lennie.

en: Phone numbers must be in 0XXX XXX XXXX format.
hu: A telefonszámnak 0XXX XXX XXXX formátumban kell lennie.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
hu: A telefonszámoknak 'XXX-XXX-XXXX' formátumúnak kell lenniük.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
hu: A telefonszámnak XXX-XXX-XXXX formátumban kell lennie.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
hu: A telefonszámoknak 'XXXX-XXXXXX' formátumúnak kell lenniük.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
hu: A telefonszámnak 9 számjegyből kell állnia, vagy +-szal, vagy 00-val kell kezdődnie.

en: Pilsen Region
hu: Plzeňi kerület

en: Please enter a valid NIF or NIE.
hu: Adjon meg egy érvényes NIF-et vagy NIE-t.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
hu: Adjon meg egy érvényes NIF-et, NIE-t, vagy CIF-et.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
hu: Adjon meg egy érvényes bankszámlaszámot 'XXXX.XXXX-XX-XXXXXXXXXX' alakban.

en: Pomerania
hu: Pomeránia

en: Poprad
hu: Poprád

en: Prague
hu: Prága

en: Presov
hu: Eperjes

en: Presov region
hu: Eperjesi régió

en: Primorskiy Kray
hu: Tengermelléki határterület

en: Principality of Asturias
hu: Asztúriák tartománya

en: Privolzhsky Federal County
hu: Volga-menti szövetségi körzet

en: Pskovskaya oblast'
hu: Pszkovi terület

en: Region of Murcia
hu: Murciai régió

en: Rimavska Sobota
hu: Rimaszombat

en: Rjazanskaya oblast'
hu: Rjazanyi terület

en: Rostovskaya oblast'
hu: Rosztovi terület

en: Roznava
hu: Rozsnyó

en: Ruzomberok
hu: Rózsahegy

en: Saarland
hu: Szárföld

en: Saint-Peterburg
hu: Szentpétervár

en: Sakha, Respublika (Yakutiya)
hu: Szaha Köztársaság (Jakutföld)

en: Sakhalinskaya oblast'
hu: Szahalini terület

en: Sala
hu: Sellye

en: Samarskaya oblast'
hu: Szamarai terület

en: Saratovskaya oblast'
hu: Szaratovi terület

en: Saxony
hu: Szászország

en: Saxony-Anhalt
hu: Szász-Anhalt

en: Scotland
hu: Skócia

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
hu: Válasszon ki egy érvényes brazil államot. Az Ön választása nincs az elérhető lehetőségek között.

en: Severnaya Osetia, Respublika (Alania)
hu: Észak-Oszétia Köztársaság (Alánia)

en: Seville
hu: Sevilla

en: Shetland Islands
hu: Shetland-szigetek

en: Siberian Federal County
hu: Szibériai szövetségi körzet

en: Silesia
hu: Szilézia

en: Smolenskaya oblast'
hu: Szmolenszki terület

en: Sonora
hu: SOnora

en: South Bohemian Region
hu: Dél-Csehországi kerület

en: South Federal County
hu: Déli szövetségi körzet

en: South Glamorgan
hu: South Glamoran

en: South Moravian Region
hu: Dél-Morva kerület

en: Spisska Nova Ves
hu: Igló

en: Stavropol'siyy Kray
hu: Sztavropoli határterület

en: Styria
hu: Stájerország

en: Subcarpatia
hu: Szubkárpátok

en: Sverdlovskaya oblast'
hu: Szverdlovi terület

en: Tambovskaya oblast'
hu: Tambovi terület

en: Tatarstan, Respublika
hu: Tatár Köztársaság

en: The Chilean RUT is not valid.
hu: A chilei RUT érvénytelen.

en: The EMSO is not valid.
hu: Érvénytelen EMSO.

en: The Icelandic identification number is not valid.
hu: Az izlandi személyazonosító szám érvénytelen.

en: The UMCN is not valid.
hu: Érvénytelen UMCN.

en: The first 7 digits of the EMSO must represent a valid past date.
hu: Az EMSO első 7 számjegyének érvényes, múltbéli dátumot kell jelölnie.

en: The first 7 digits of the UMCN must represent a valid past date.
hu: Az első 7 számjegy egy múltbéli időpont kell legyen.

en: The phone nubmer is too long
hu: A telefonszám túl hosszú

en: This field requires 11 digits.
hu: Ennek a mezőnek 11 számjegyet kell tartalmaznia.

en: This field requires 7 or 8 digits.
hu: Ennek a mezőnek 7 vagy 8 számjegyet kell tartalmaznia.

en: This field requires 8 digits.
hu: Ennek a mezőnek 8 számjegyet kell tartalmaznia.

en: This field requires at least 14 digits
hu: Ennek a mezőnek legalább 14 számjegyet kell tartalmaznia.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
hu: Ez a mező legfeljebb 11 számjegyet vagy 14 karaktert tartalmazhat.

en: This field requires only numbers.
hu: Ez a mező csak számokat tartalmazhat.

en: This field should contain exactly 13 digits.
hu: Ennek a mezőnek pontosan 13 számot kell tartalmaznia.

en: Thuringia
hu: Türingia

en: Tokyo
hu: Tókió

en: Tomskaya oblast'
hu: Tomszki terület

en: Trencin
hu: Trencsén

en: Trencin region
hu: Trencsén régió

en: Trnava
hu: Nagyszombat

en: Trnava region
hu: Nagyszombati régió

en: Tul'skaya oblast'
hu: Tulai terület

en: Turkish Identification number must be 11 digits.
hu: Egy török azonosító szám 11 számjegyből áll.

en: Tverskaya oblast'
hu: Tveri terület

en: Tyrol
hu: Tirol

en: Tyumenskaya oblast'
hu: Tyumenyi terület

en: Tyva, Respublika (Tuva)
hu: Tuvai Köztársaság (Tuva)

en: U.S. postal code (two uppercase letters)
hu: U.S. postai azonosító (két nagybetű)

en: U.S. state (two uppercase letters)
hu: USA állam (két nagybetű)

en: Udmurtskaya Respublika
hu: Udmurt Köztársaság

en: Ul'ianovskaya oblast'
hu: Uljanovszki terület

en: Unique master citizen number (13 digits)
hu: Egyedi személyi szám (MBG, 13 jegy)

en: Upper Austria
hu: Felső-Ausztria

en: Ural Federal County
hu: Uráli szövetségi körzet

en: Usti Region
hu: Ústí nad Labem-i kerület

en: Valencian Community
hu: Valenciai közösség

en: Vienna
hu: Bécs

en: Vysocina Region
hu: Vysočina kerület

en: Wallonia
hu: Vallónia

en: Walloon Brabant
hu: Vallon Brabant

en: West Flanders
hu: Nyugat-Flandria

en: West Pomerania
hu: Nyugat-Pomeránia

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
hu: Hibás a nemzeti üzleti azonosítószám (REGON) ellenőrzőösszege.

en: Wrong checksum for the National ID Card Number.
hu: Érvénytelen a Nemzeti Személyi Azonosító Szám ellenőrzőösszege.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
hu: Hibás a nemzeti azonosítószám ellenőrző kódja.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
hu: Hibás az adószám (NIP) ellenőrzőösszege.

en: Yamalo-Neneckiy avtonomnyy okrug
hu: Jamali Nyenyec Autonóm Körzet

en: Yaroslavskaya oblast'
hu: Jaroszlavli terület

en: Zabaykalskiy Kray
hu: Bajkálontúli határterület

en: Zilina
hu: Zsolna

en: Zilina region
hu: Zsolna régió

en: Zlin Region
hu: Zlíni kerület

en: Zurich
hu: Zürich

en: Zvolen
hu: Zólyom
