Django - en to eo translation catalogue (833 entries)

en: A Coruna
eo: Korunjo

en: A Macedonian municipality (2 character code)
eo: Macedonia urbo (2 karaktero kodo)

en: Aargau
eo: Argovio

en: Aceh
eo: Aceho

en: Adygeya, Respublika
eo: Respubliko de Adigeo

en: Aerodrom
eo: Aerodromo

en: Aguascalientes
eo: Aguascaliento

en: Aichi
eo: Aiĉio

en: Akita
eo: Akito

en: Alacant
eo: Alikanto

en: Albacete
eo: Albaketo

en: Almeria
eo: Almerio

en: Altay, Respublika
eo: Respubliko de Altaio

en: Altayskiy Kray
eo: Altajskia Federacio

en: Amurskaya oblast'
eo: Amurskaja Provinco

en: Andalusia
eo: Andaluzio

en: Antrim
eo: Antrimo

en: Antwerp
eo: Antverpeno

en: Aomori
eo: Aomoro

en: Appenzell Ausserrhoden
eo: Apencelo Ekstera

en: Appenzell Innerrhoden
eo: Apencelo Interna

en: Aragon
eo: Aragono

en: Arkhangel'skaya oblast'
eo: Arkangelskaja Provinco

en: Armagh
eo: Armaho

en: Astrakhanskaya oblast'
eo: Astrakanskaja Provinco

en: Asturias
eo: Asturio

en: Australian Phone number
eo: Aŭstralia Telefonnumero

en: Australian Postcode
eo: Aŭstralia Posta Kodo

en: Australian State
eo: Aŭstralia ŝtato

en: Avila
eo: Avilo

en: Badajoz
eo: Badaĥozo

en: Baden-Wuerttemberg
eo: Baden-Virtembergo

en: Baja California
eo: Basa Kalifornio

en: Baja California Sur
eo: Basa Kalifornio Suro

en: Balearic Islands
eo: La Balearoj

en: Bali
eo: Balio

en: Bandung
eo: Bandungo

en: Banovce nad Bebravou
eo: Banovce nad Bebravo

en: Banska Bystrica
eo: Banska Bijstricao

en: Banska Bystrica region
eo: Regiono Banska Bijstrico

en: Banska Stiavnica
eo: Banska Stiavnicao

en: Banten
eo: Bantamo

en: Banyumas
eo: Banjumaso

en: Barcelona
eo: Barcelono

en: Bardejov
eo: Bardejovo

en: Basel-Land
eo: Bazelo-Lando

en: Basel-Stadt
eo: Bazelo-Stado

en: Bashkortostan, Respublika
eo: Respubliko de Baŝkirio

en: Basque Country
eo: Eŭskio

en: Bavaria
eo: Bavario

en: Bedfordshire
eo: Bedfordŝiro

en: Belgorodskaya oblast'
eo: Belgorodskaja Provinco

en: Bengkulu
eo: Bengkulo

en: Berlin
eo: Berlino

en: Berne
eo: Berno

en: Bitola
eo: Bitolao

en: Bizkaia
eo: Biskajo

en: Bjelovarsko-bilogorska županija
eo: Bjelovar-Bilogora Distrikto

en: Blekinge
eo: Blekingo

en: Bogdanci
eo: Bogdancio

en: Bogor
eo: Bogoro

en: Bogovinje
eo: Bogovinjeo

en: Borders
eo: Landlimoj

en: Brandenburg
eo: Brandenburgo

en: Bratislava I
eo: Bratislavo 1

en: Bratislava II
eo: Bratislavo 2

en: Bratislava III
eo: Bratislavo 3

en: Bratislava IV
eo: Bratislavo 4

en: Bratislava V
eo: Bratislavo 5

en: Bratislava region
eo: Regiono Bratislavo

en: Bremen
eo: Bremeno

en: Brodsko-posavska županija
eo: Brod-Posavina Distrikto

en: Brussels
eo: Bruselo

en: Brussels Capital Region
eo: Bruselo Ĉefurbo Regiono

en: Brvenica
eo: Brvenicao

en: Bryanskaya oblast'
eo: Brijanskaja Provinco

en: Buckinghamshire
eo: Bukinghamŝiro

en: Burgenland
eo: Burgenlando

en: Burgos
eo: Burgoso

en: Buryatia, Respublika
eo: Respubliko de Burjatio

en: Butel
eo: Butelo

en: Bytca
eo: Bijtĉao

en: Caceres
eo: Cakereso

en: Cadca
eo: Cadĉao

en: Cadiz
eo: Kadizo

en: Campeche
eo: Campeĉeo

en: Canary Islands
eo: La Kanaraj insuloj

en: Cantabria
eo: Kantabrio

en: Card issue number cannot be zero
eo: Karta eldona nombro ne povas est nulo

en: Carinthia
eo: Karintio

en: Carlow
eo: Karlo

en: Carlsbad Region
eo: Regiono Karlsbado

en: Castello
eo: Kastelo

en: Castile and Leon
eo: Kastilio kaj leon

en: Castile-La Mancha
eo: Kastilio-Manĉo

en: Catalonia
eo: Katalunio

en: Cavan
eo: Kavano

en: Centar
eo: Centaro

en: Centar-Župa
eo: Centar-Zupao

en: Central Bohemian Region
eo: Mezbohemia regiono

en: Central Federal County
eo: Centra Federacia Distrikto

en: Central Scotland
eo: Meza Skotlando

en: Ceuta
eo: Ceŭto

en: Chechenskaya Respublika
eo: Ĉeĉenskaja Respubliko

en: Chelyabinskaya oblast'
eo: Ĉeljabinskaja Provinco

en: Cheshire
eo: Ĉeŝiro

en: Chiapas
eo: Ĉiapaso

en: Chiba
eo: Ĉibo

en: Chihuahua
eo: Ĉihuahuao

en: Chukotskiy avtonomnyy okrug
eo: Ĉukotka Aŭtonoma Areo

en: Chuvashskaya Respublika
eo: Ĉuvaŝskaya Respubliko

en: Cirebon
eo: Norda Sulaveso

en: Ciudad Real
eo: Kjudad Realo

en: Clare
eo: Klaro

en: Clwyd
eo: Clujido

en: Co-ordination numbers are not allowed.
eo: Kunordigado nombroj ne permesita.

en: Coahuila
eo: Koahuilo

en: Colima
eo: Kolimo

en: Cordoba
eo: Kordoba

en: Cork
eo: Korko

en: Cornwall and Isles of Scilly
eo: Kornvalo kaj Insuloj de Silio

en: Corps Consulate
eo: Konsulejo

en: Corps Diplomatic
eo: Diplomatiaj gildoj

en: County Antrim
eo: Distrikto Antrimo

en: County Armagh
eo: Distrikto Armao

en: County Down
eo: Distrikto Doŭno

en: County Fermanagh
eo: Distrikto Fermano

en: County Londonderry
eo: Distrikto Londonderio

en: County Tyrone
eo: Distrikto Tirono

en: Cuenca
eo: Kuenco

en: Cumbria
eo: Kumbrio

en: Dagestan, Respublika
eo: Respubliko de Dagestano

en: Dalarna
eo: Dalarnao

en: Debar
eo: Debaro

en: Debarca
eo: Debarcao

en: Demir Hisar
eo: Demir Hisaro

en: Demir Kapija
eo: Demir Kapijao

en: Derbyshire
eo: Derbiŝiro

en: Derry
eo: Derio

en: Detva
eo: Detvao

en: Devon
eo: Devono

en: Distrito Federal
eo: Federacia Distrikto

en: Dolneni
eo: Dolnenio

en: Dolny Kubin
eo: Dolni Kubino

en: Donegal
eo: Donegalo

en: Dorset
eo: Dorseto

en: Down
eo: Doaŭno

en: Drenthe
eo: Drento

en: Dublin
eo: Dublino

en: Dubrovačko-neretvanska županija
eo: Dubrovnik-Neretva Distrikto

en: Dumfries and Galloway
eo: Dumfrizo kaj Galovajo

en: Dunajska Streda
eo: Dunajska Stredao

en: Durham
eo: Durhamo

en: Dyfed
eo: Difedo

en: East Flanders
eo: Orienta Flandrio

en: East Sussex
eo: Orienta Susekso

en: Eastern Cape
eo: Orienta Kabo

en: Ehime
eo: Ehimo

en: England
eo: Anglujo

en: Enter a 4 digit postcode.
eo: Enigu 4 ciferon postkodon.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
eo: Enigu validan Svedan poŝtan kodon laŭformate XXXXX.

en: Enter a U.S. state or territory.
eo: Enigu usonan staton aŭ teritorion.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
eo: Enigu naskiĝon nombron laŭ la formato  XXXXXX/XXXX aŭ XXXXXXXXXX.

en: Enter a passport number in the format XX XXXXXXX.
eo: Enigu pasportan nombron laŭformate XX XXXXXXX.

en: Enter a passport number in the format XXXX XXXXXX.
eo: Enigu pasportan nombron laŭformate XXXX XXXXXX.

en: Enter a post code in the format XXXXXX.
eo: Enigu postan kodon laŭformate XXXXXX.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
eo: Enigu poŝtan kodon en la formato NNNN aŭ ANNNNAAA.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
eo: Enigu poŝtan kodon en la formato XXX XXX

en: Enter a postal code in the format XXXXX
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXX

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭ la formato XXXXX aŭ XXX XX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXXXX aŭ XXX-XXXX.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX, XXX-XX-XX-XXX or XXXXXXXXXX.
eo: Entajpu imposta numero en kampo (NIP) kun la formato XXX-XXX-XX-XX, XXX-XX-XX-XXX aŭ XXXXXXXXXX.

en: Enter a valid 11 digit OIB
eo: Enigu validan 11 cifero OIB

en: Enter a valid 13 digit JMBG
eo: Enigu validan 13 cifero JMBG

en: Enter a valid 19 digit JMBAG starting with 601983
eo: Eniri validan 19 ciferan JMBAG komence 601983

en: Enter a valid 5 digit postal code
eo: Enigu validan 5 cifero postan kodon

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
eo: Enigu validan Aŭstran Socialasekuran numeron en XXXX XXXXXX formato.

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
eo: Enigu validan CI numbron laŭformate X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X aŭ XXXXXXXX.

en: Enter a valid CI number.
eo: Enigu validan CI numbron.

en: Enter a valid CIF.
eo: Enigu validan CIF.

en: Enter a valid CNP.
eo: Enigu validan CNP.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
eo: Enigu validan CUIT en XX-XXXXXXXX-X aŭ XXXXXXXXXXXX formato.

en: Enter a valid CURP.
eo: Enigu validan CURP.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
eo: Enigu validan Kanadan Socian Asekuron nombron en XXX-XXX-XXX formato.

en: Enter a valid Chilean RUT.
eo: Enigu validan Ĉilian RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
eo: Enigu validan Ĉilian RUT. La formato estas XX.XXX.XXX-X.

en: Enter a valid Finnish social security number.
eo: Enigu validan Finnan socialasekuran numeron.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
eo: Enigu validan Germanan identigan karton nombron laŭformate  XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
eo: Enigu validan IBAN laŭformate ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX.

en: Enter a valid IC number.
eo: Enigu validan IC nombron.

en: Enter a valid ID number.
eo: Enigu validan identan nombron.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
eo: Enigu validan Islandan identigan nombron laŭformate XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
eo: Enigu validan Kuvajtan Civilan Identigan Kartan nombron

en: Enter a valid NIK/KTP number
eo: Enigu validan NIK/KTP nombron

en: Enter a valid Norwegian social security number.
eo: Enigu validan Norvegan socialasekuran numeron.

en: Enter a valid RFC.
eo: Enigu validan RFC.

en: Enter a valid SoFi number
eo: Enigu validan SoFi nombron.

en: Enter a valid Social Security number.
eo: Enigu validan Socialasekuran numeron.

en: Enter a valid South African ID number
eo: Eniri validan Sudafrikan identigan kartan nombron

en: Enter a valid South African postal code
eo: Eniri validan Sudafrikan identigan poŝtan kodon

en: Enter a valid Swedish organisation number.
eo: Enigu validan Svedan organizaĵon nombron.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
eo: Enigu validan Svedan propran identecon nombron.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
eo: Enigu validan Svisan identecon aŭ pasporton karton nombro laŭ formato X1234567<0 aŭ 1234567890.

en: Enter a valid Turkish Identification number.
eo: Enigu validan Turkan Identigon nombron.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
eo: Enigu validan usonan Socialasekuran numeron formate kiel XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid VAT number.
eo: Enigu validann AVI nombro.

en: Enter a valid area or mobile network code
eo: Eniri validan lokan aŭ moveblan retan kodo

en: Enter a valid birth number.
eo: Enigu validan naskiĝon nombron.

en: Enter a valid cell number.
eo: Enigu validan poŝtelefonnumeron

en: Enter a valid location code
eo: Enigu validan lokan kodon

en: Enter a valid phone number
eo: Enigu validan telefonnumeron

en: Enter a valid phone number in one of the formats 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.
eo: Enigu validan telefonnumeron en unu el la formatoj 0x xxx xx xx, 0xx xx xx xx, 04xx xx xx xx, 0x/xxx.xx.xx, 0xx/xx.xx.xx, 04xx/xx.xx.xx, 0x.xxx.xx.xx, 0xx.xx.xx.xx, 04xx.xx.xx.xx, 0xxxxxxxx or 04xxxxxxxx.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
eo: Enigu validan telefonnumeron laŭformate 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX aŭ 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid phone number.
eo: Enigu validan Telefonnumeron

en: Enter a valid post code
eo: Enigu validan poŝtkodon

en: Enter a valid postal code
eo: Enigu validan poŝtan kodon.

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
eo: Enigu validan poŝtan kodon laŭformate XXXXXX.

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
eo: Enigu validan poŝtan kodon en la gamo kaj formato 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid postal code in the range and format 1XXX - 9XXX.
eo: Enigu validan poŝtan kodon en la variado kaj formato 1XXX - 9XXX.

en: Enter a valid postcode.
eo: Enigu validan poŝtan kodon.

en: Enter a valid tax number in form SIXXXXXXXX
eo: Enigu validan imposton nombron laŭformate SIXXXXXXXX

en: Enter a valid vehicle license plate number
eo: Enigu validan veturilon licencplaton nombron

en: Enter a valid zip code in the format XXXXX.
eo: Enigu validan poŝtan kodon laŭformate XXXXX.

en: Enter a valid zip code.
eo: Enigu validan poŝtan kodon.

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
eo: Enigu poŝtan kodon en la formato XXXX

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXX aŭ XXXXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
eo: Enigu poŝtan kodon en la formato XXXXX-XXX

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXX or XXX XXX.
eo: Enigu poŝtan kodon laŭformate XXXXXX aŭ XXX XXX.

en: Enter an Indian state or territory.
eo: Enigu Baratan staton aŭ teritorion.

en: Enter phone number in form +386XXXXXXXX or 0XXXXXXXX.
eo: Enigu telefonnumeron laŭformate +386XXXXXXXX aŭ 0XXXXXXXX.

en: Error in date segment
eo: Eraro en dato segmento

en: Essex
eo: Esekso

en: Estado de México
eo: Ŝtato de Méksiko

en: Evreyskaya avtonomnaja oblast'
eo: Evrejskaja Aŭtonoma Provinco

en: Extremadura
eo: Ekstremaduro

en: Far-East Federal County
eo: Fora-Orienta  Federacia Distrikto

en: Federal Government
eo: Federacia registaro

en: Fermanagh
eo: Fermano

en: Fife
eo: Fifo

en: Flemish Brabant
eo: Flandra Brabanto

en: Flemish Region
eo: Flandra Regiono

en: Flevoland
eo: Flevolando

en: Foral Community of Navarre
eo: Luita Komunuma de Navaro

en: Free State
eo: Liberŝtato

en: Fribourg
eo: Friburgo

en: Friesland
eo: Frislando

en: Fukui
eo: Fukuo

en: Fukuoka
eo: Fukuoko

en: Fukushima
eo: Fukuŝimo

en: Galanta
eo: Galantao

en: Galicia
eo: Galegio

en: Galway
eo: Galvao

en: Garut
eo: Garuto

en: Gauteng
eo: Gaŭtengo

en: Gazi Baba
eo: Gazi Babao

en: Gelderland
eo: Gelderlando

en: Gelnica
eo: Gelnicao

en: Geneva
eo: Ĝenevo

en: Gevgelija
eo: Gevgelijao

en: Gifu
eo: Gifuo

en: Girona
eo: Ĝirono

en: Gjorče Petrov
eo: Gjorče Petrovo

en: Glarus
eo: Glaruso

en: Gloucestershire
eo: Glosterŝiro

en: Gostivar
eo: Gostivaro

en: Gotland
eo: Gotlando

en: Grad Zagreb
eo: Grad Zagrebo

en: Grampian
eo: Grampiano

en: Granada
eo: Granado

en: Graubuenden
eo: Graŭbendeno

en: Greater London
eo: Granda Londono

en: Greater Manchester
eo: Granda Manĉestro

en: Greater Poland
eo: Granda Pollando

en: Groningen
eo: Groningeno

en: Guadalajara
eo: Gvadalaharo

en: Guerrero
eo: Guerero

en: Guipuzkoa
eo: Gipuzkoa

en: Gunma
eo: Gunmao

en: Gwent
eo: Gŭento

en: Gwynedd
eo: Gŭinedo

en: Gävleborg
eo: Gavelborgo

en: Hainaut
eo: Henegovio

en: Halland
eo: Halando

en: Hamburg
eo: Hamburgo

en: Hampshire
eo: Hampŝiro

en: Hertfordshire
eo: Hertfordŝiro

en: Hessen
eo: Hesio

en: Highland
eo: Altlando

en: Hiroshima
eo: Hiroŝimo

en: Hlohovec
eo: Ĥohoveco

en: Hokkaido
eo: Hokajdo

en: Hradec Region
eo: Regiono Hradeco

en: Huelva
eo: Onubo

en: Huesca
eo: Uesko

en: Humenne
eo: Humeno

en: Hyogo
eo: Hjogo

en: ID Card Number consists of 15 or 18 digits.
eo: Identiga Karta Nombro konsistas el 15 aŭ 18 ciferoj.

en: Ibaraki
eo: Ibarako

en: Identity card numbers must contain either 4 to 7 digits or an uppercase letter and 7 digits.
eo: Identiga karta nombroj devus enhavi aŭ 4 - 7 ciferoj aŭ majuskla letero kaj 7 ciferoj.

en: Ilava
eo: Ilavao

en: Ilinden
eo: Ilindeno

en: Illes Balears
eo: Balearoj

en: Ingushskaya Respublika
eo: Respubliko de Inguŝskajo

en: Invalid CNPJ number.
eo: Nevalida CNPJ numero.

en: Invalid CPF number.
eo: Nevalida CPF numero

en: Invalid CUIT.
eo: Malvalida CUIT.

en: Invalid ID Card Number: Wrong birthdate
eo: Nevalida Identiga Karta Nombro: Malĝusta naskiĝodato

en: Invalid ID Card Number: Wrong checksum
eo: Nevalida Identiga Karta Nombro: Malĝusta kontrolsumo

en: Invalid ID Card Number: Wrong location code
eo: Nevalida Identiga Karta Nombro: Malĝusta loka kodo

en: Invalid checksum for CIF.
eo: Nevalida kontrolsumo por CIF.

en: Invalid checksum for CURP.
eo: Nevalida kontrolsumo por CURP.

en: Invalid checksum for NIE.
eo: Nevalida kontrolsumo por NIE.

en: Invalid checksum for NIF.
eo: Nevalida kontrolsumo por NIF.

en: Invalid checksum for RFC.
eo: Nevalida kontrolsumo por RFC.

en: Invalid checksum for bank account number.
eo: Nevalida kontrolsumo por bankokonto nombro.

en: Irkutskaya oblast'
eo: Irkutskaja Provinco

en: Ishikawa
eo: Iŝikaŭo

en: Istarska županija
eo: Istria Distrikto

en: Ivanovskaya oblast'
eo: Ivanovskaja Provinco

en: Iwate
eo: Iŭato

en: Jaen
eo: Ĥaeno

en: Jakarta
eo: Ĝakarto

en: Jambi
eo: Ĝambio

en: Jawa Barat
eo: Okcidenta Javo

en: Jawa Tengah
eo: Centra Javo

en: Jawa Timur
eo: Orienta Javo

en: Jegunovce
eo: Jegunovco

en: Jember
eo: Jembero

en: Jura
eo: Juro

en: Jämtland
eo: Jamtlando

en: Jönköping
eo: Jonkopingo

en: Kabardino-Balkarskaya Respublika
eo: Respubliko de Kabardio-Balkario

en: Kagawa
eo: Kagaŭo

en: Kagoshima
eo: Kagoshimo

en: Kalimantan Barat
eo: Okcidenta Kalimantano

en: Kalimantan Selatan
eo: Suda Kalimantano

en: Kalimantan Tengah
eo: Centra Kalimantano

en: Kalimantan Timur
eo: Orienta Kalimantano

en: Kaliningradskaya oblast'
eo: Kaliningradskaja Provinco

en: Kalmar
eo: Kalmaro

en: Kalmykia, Respublika
eo: Respubliko de Kalmukio

en: Kaluzhskaya oblast'
eo: Kaluzskaja Provinco

en: Kamchatskiy Kray
eo: Kamĉatski Federacio

en: Kanagawa
eo: Kanagaŭo

en: Karachaevo-Cherkesskaya Respublika
eo: Respubliko de Karaĉajio-Ĉerkesio

en: Karbinci
eo: Karbincio

en: Karelia, Respublika
eo: Respubliko de Karelio

en: Karlovačka županija
eo: Karlovaka Distrikto

en: Karpoš
eo: Karpošo

en: Kavadarci
eo: Kavadarcio

en: Kediri
eo: Kedirio

en: Kemerovskaya oblast'
eo: Kemerovskaja Provinco

en: Kent
eo: Kento

en: Kepulauan Bangka Belitung
eo: Bangka-Belitung Insuloj

en: Kepulauan Bangka-Belitung
eo: Bangka-Belitung Insuloj

en: Kepulauan Riau
eo: Riau Insuloj

en: Kerry
eo: Kerio

en: Kezmarok
eo: Kezmaroko

en: Khabarovskiy Kray
eo: Kabarovski Federacio

en: Khakassiya, Respublika
eo: Respubliko de Kakasijao

en: Khanty-Mansiyskiy avtonomnyy okrug - Yugra
eo: Ĥanti-Mansa Aŭtonoma Areo - Yugra

en: Kildare
eo: Kildaro

en: Kilkenny
eo: Kilkenio

en: Kirovskaya oblast'
eo: Kirovskaja Provinco

en: Kisela Voda
eo: Kisela Vodao

en: Kochi
eo: Koĉio

en: Komi, Respublika
eo: Respubliko de Komio

en: Konče
eo: Končeo

en: Koprivničko-križevačka županija
eo: Koprivnica-Krizevcia Distrikto

en: Kosice - okolie
eo: Kosiĉeo - okolio

en: Kosice I
eo: Kosiĉeo 1

en: Kosice II
eo: Kosiĉeo 2

en: Kosice III
eo: Kosiĉeo 3

en: Kosice IV
eo: Kosiĉeo 4

en: Kosice region
eo: Regiono Kosico

en: Kostromskaya oblast'
eo: Kostromskaja Provinco

en: Koćani
eo: Koćanio

en: Krapinsko-zagorska županija
eo: Krapinska Zagorska Distrikto

en: Krasnodarskiy Kray
eo: Krasnodarski Federacio

en: Krasnoyarskiy Kray
eo: Krasnojarski Federacio

en: Kriva Palanka
eo: Kriva Palankao

en: Krivogaštani
eo: Krivogaštanio

en: Kronoberg
eo: Kronobergo

en: Krupina
eo: Krupino

en: Kurganskaya oblast'
eo: Kurganskaja Provinco

en: Kurskaya oblast'
eo: Kurskaja Provinco

en: Kuyavia-Pomerania
eo: Kujavia-Pomerio

en: KwaZulu-Natal
eo: Kvazulu-Natalo

en: Kyoto
eo: Kioto

en: Kysucke Nove Mesto
eo: Kjsuka Nova Mesto

en: La Rioja
eo: Rioĥo

en: Lampung
eo: Lampungo

en: Lancashire
eo: Lankaŝiro

en: Laois
eo: Laoiso

en: Las Palmas
eo: Las Palmaso

en: Leicestershire
eo: Lesterŝiro

en: Leitrim
eo: Letrimo

en: Leningradskaya oblast'
eo: Leningradskaja Provinco

en: Leon
eo: Leono

en: Lesser Poland
eo: Pli malgranda Pollando

en: Levice
eo: Levico

en: Levoca
eo: Levoco

en: Liberec Region
eo: Regiono Liberec

en: Liege
eo: Lieĝo

en: Limburg
eo: Limburgo

en: Limerick
eo: Limeriko

en: Lincolnshire
eo: Linconŝiro

en: Lipeckaya oblast'
eo: Lipekaja Provinco

en: Liptovsky Mikulas
eo: Liptovskij Mikulaso

en: Ličko-senjska županija
eo: Lika Senjska Distrikto

en: Lleida
eo: Ilerdo

en: Lodz
eo: Lodzo

en: Longford
eo: Longfordo

en: Lothian
eo: Lotiano

en: Louth
eo: Louto

en: Lower Austria
eo: Malsupra Aŭstrujo

en: Lower Saxony
eo: Malsupra Saksio

en: Lower Silesia
eo: Malsupra Silezio

en: Lublin
eo: Lublino

en: Lubusz
eo: Lubuŝo

en: Lucenec
eo: Luceneco

en: Lucerne
eo: Lucerno

en: Luxembourg
eo: Luksemburgio

en: Macedonian identity card number
eo: Macedonia identiga karta nombro

en: Madiun
eo: Madjuno

en: Madrid
eo: Madrido

en: Madura
eo: Maduro

en: Magadanskaya oblast'
eo: Magadanskaja Provinco

en: Magelang
eo: Magelango

en: Makedonska Kamenica
eo: Makedonska Kamenicao

en: Makedonski Brod
eo: Makedonski Brodo

en: Malacky
eo: Malakijo

en: Malaga
eo: Malago

en: Malang
eo: Malango

en: Maluku
eo: Moluko

en: Maluku Utara
eo: Norda Maluko

en: Mariy Ehl, Respublika
eo: Respubliko de Mari Elo

en: Martin
eo: Martino

en: Masovia
eo: Masovio

en: Mavrovo i Rostuša
eo: Mavrovo kaj Rostušao

en: Mayo
eo: Majo

en: Meath
eo: Meato

en: Mecklenburg-Western Pomerania
eo: Meklenburg-okcidenta Pomerio

en: Medzilaborce
eo: Medzilaborco

en: Melilla
eo: Melilo

en: Merseyside
eo: Mersiflanko

en: Mexican CURP
eo: Meksika CURP

en: Mexican RFC
eo: Meksika RFC

en: Mexico state (three uppercase letters)
eo: Meksika stato (tri majusklaj leteroj)

en: Mexico zip code
eo: Meksika poŝta kodo

en: Međimurska županija
eo: Međimurska Distrikto

en: Michalovce
eo: Miĉalovco

en: Michoacán
eo: Miĥoakáno

en: Mid Glamorgan
eo: Meza Glamorgano

en: Mie
eo: Mie-prefektejo

en: Miyagi
eo: Mijago

en: Miyazaki
eo: Mijazako

en: Mogila
eo: Mogilao

en: Monaghan
eo: Monahano

en: Moravian-Silesian Region
eo: Moraviasilezia regiono

en: Mordovia, Respublika
eo: Respubliko de Mordvio

en: Morelos
eo: Moreloso

en: Moskovskaya oblast'
eo: Moskva provinco

en: Moskva
eo: Moskvo

en: Mpumalanga
eo: Mpumalango

en: Murcia
eo: Murcio

en: Murmanskaya oblast'
eo: Murmanskaja Provinco

en: Myjava
eo: Mijavo

en: NTB - Lombok
eo: NTB - Lomboko

en: NTB - Sumbawa
eo: NTB - Sumbavo

en: NTT - Sumba
eo: NTT - Sumbao

en: NTT - Timor
eo: NTT - Timoro

en: Nagasaki
eo: Nagasako

en: Namur
eo: Namuro

en: Nanggroe Aceh Darussalam
eo: Aĉeho

en: Nara
eo: Narao

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
eo: Nacia Komerca Registra Nombro (REGON) konsistas el 9 aŭ 14 ciferoj.

en: National ID Card Number consists of 3 letters and 6 digits.
eo: Nacia Identiga Karta Nombro konsistas el 3 leteroj kaj 6 ciferoj.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
eo: Nacia Identiga Nombro konsistas el 11 ciferoj.

en: Navarre
eo: Navaro

en: Nayarit
eo: Najarito

en: Neneckiy autonomnyy okrug
eo: Nenekija Aŭtonoma Areo

en: Neuchatel
eo: Neuŝatelo

en: Nidwalden
eo: Nidvaldo

en: Niigata
eo: Nijgato

en: Nitra
eo: Nitrao

en: Nitra region
eo: Regiono Nitrao

en: Nizhegorodskaja oblast'
eo: Nizhegorodskaja Provinco

en: Noord-Brabant
eo: Norda Brabanto

en: Noord-Holland
eo: Norda Holando

en: Norfolk
eo: Norfoko

en: Norrbotten
eo: Norboteno

en: North Rhine-Westphalia
eo: Nordrejn-Vestfalio

en: North West
eo: Norda Okcidento

en: North Yorkshire
eo: Norda Jorkŝiro

en: North-Caucasian Federal County
eo: Norda Kaŭkasina Federacia Distrikto

en: North-West Federal County
eo: Norda-Okcidenta  Federacia Distrikto

en: Northamptonshire
eo: Nordhamptonŝiro

en: Northern Cape
eo: Norda Kabo

en: Northern Ireland
eo: Norda Irlando

en: Northumberland
eo: Nordhumberlando

en: Nottinghamshire
eo: Notinghamŝiro

en: Novaci
eo: Novacio

en: Nove Mesto nad Vahom
eo: Nova Mesto nad Vahomo

en: Nove Zamky
eo: Nova Zamkijo

en: Novgorodskaya oblast'
eo: Novgorodskaja Provinco

en: Novosibirskaya oblast'
eo: Novosibirskaja Provinco

en: Nuevo León
eo: Nuevo Leono

en: Number part cannot be zero
eo: Nombra parto ne povas esti nulo

en: Nusa Tenggara Barat
eo: Okcidenta Nusa Tengaro

en: Nusa Tenggara Timur
eo: Orienta Nusa Tengaro

en: Oaxaca
eo: Oaksako

en: Obwalden
eo: Obvaldo

en: Offaly
eo: Ofalio

en: Ohrid
eo: Oĥrido

en: Oita
eo: Oita prefektejo

en: Okayama
eo: Okajamo

en: Okinawa
eo: Okinavo

en: Olomouc Region
eo: Olomouc-regiono

en: Omskaya oblast'
eo: Omskaja Provinco

en: Opole
eo: Opolo

en: Orenburgskaya oblast'
eo: Orenburgskaja Provinco

en: Orkney Islands
eo: Orknija Insuloj

en: Orlovskaya oblast'
eo: Orlovskaja Provinco

en: Osaka
eo: Osako

en: Osječko-baranjska županija
eo: Osijek-Baranja distrikto

en: Oslomej
eo: Oslomejo

en: Ourense
eo: Orenso

en: Overijssel
eo: Overijselo

en: Oxfordshire
eo: Oksfordŝiro

en: Palencia
eo: Palencio

en: Papua
eo: Papuo

en: Papua Barat
eo: Papuo-Barato

en: Papua dan Papua Barat
eo: Papuo-Barato

en: Pardubice Region
eo: Pardubico regiono

en: Partizanske
eo: Partizansko

en: Pati
eo: Patio

en: Pehčevo
eo: Pečevo

en: Pekalongan
eo: Pekalongano

en: Penzenskaya oblast'
eo: Penzenskaja Provinco

en: Permskiy Kray
eo: Permski Federacio

en: Petrovec
eo: Petroveco

en: Pezinok
eo: Pezinoko

en: Phone number
eo: Telefonnumero

en: Phone numbers must be in 02X-8X or 03X-7X or 04X-6X format.
eo: Telefonnumeroj devus esti formate laŭ 02X-8X aŭ 03X-7X aŭ 04X-6X

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
eo: Telefonnumeroj devus esti formate 0X XX XX XX XX.

en: Phone numbers must be in 0XXX XXX XXXX format.
eo: Telefonnumeroj dev esti en laŭformate 0XXX XXX XXXX.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
eo: Telefonnumeroj devas esti en la formato XX-XXXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
eo: Telefonnumeroj devus esti formate kiel XXX-XXX-XXXX.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
eo: Telefonnumeroj devas esti laŭformate XXXX-XXXXXX.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
eo: Telefonnumeroj devas havi 9 ciferoj, aŭ komenco de + aŭ 00.

en: Piestany
eo: Pistanio

en: Pilsen Region
eo: Regiono Pilseno

en: Plasnica
eo: Plasnicao

en: Please enter a valid NIF or NIE.
eo: Bonvolu enigu validan NIF aŭ NIE.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
eo: Bonvolu enigu validan NIF, NIE, aŭ CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
eo: Bonvolu enigu validan bankokonton nombron laŭformate  XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Podlasie
eo: Podlaĥio

en: Poltar
eo: Poltaro

en: Pomerania
eo: Pomerio

en: Pontevedra
eo: Pontevedro

en: Povazska Bystrica
eo: Povazska Bijstriko

en: Powys
eo: Poŭiso

en: Požeško-slavonska županija
eo: Pozega-Slavonia Distrikto

en: Prague
eo: Prago

en: Presov
eo: Presovo

en: Presov region
eo: Regiono Presovo

en: Prievidza
eo: Prievidzao

en: Prilep
eo: Prilepo

en: Primorskiy Kray
eo: Primorski Federacio

en: Primorsko-goranska županija
eo: Primorsko-Goranska Distrikto

en: Principality of Asturias
eo: Princlando de Asturio

en: Privolzhsky Federal County
eo: Privolzskio Federacia Distrikto

en: Probištip
eo: Probištipo

en: Pskovskaya oblast'
eo: Skovskaja Provinco

en: Puchov
eo: Puĉovo

en: Puebla
eo: Pueblo

en: Purwakarta
eo: Puruakarto

en: Querétaro
eo: Kueretaro

en: Quintana Roo
eo: Kvintana Roo

en: Radoviš
eo: Radovišo

en: Rankovce
eo: Rankovceo

en: Region of Murcia
eo: Regiono de Murcio

en: Resen
eo: Reseno

en: Revuca
eo: Revuko

en: Rhineland-Palatinate
eo: Rejnlando-Palatino

en: Riau
eo: Riao

en: Rimavska Sobota
eo: Rimavska Sobotao

en: Rjazanskaya oblast'
eo: Rjazanskaja Provinco

en: Roscommon
eo: Roskomono

en: Rosoman
eo: Rosomano

en: Rostovskaya oblast'
eo: Rostovskaj Provinco

en: Roznava
eo: Roznavao

en: Ruzomberok
eo: Ruzomberoko

en: Saarland
eo: Sarlando

en: Sabinov
eo: Sabinovo

en: Saga
eo: Sagao

en: Saint-Peterburg
eo: Sankt-Peterburgo

en: Saitama
eo: Saitamo

en: Sakha, Respublika (Yakutiya)
eo: Respubliko de Saka (Jakutijo)

en: Sakhalinskaya oblast'
eo: Sakhalinskaja Provinco

en: Sala
eo: Salao

en: Salamanca
eo: Salamanco

en: Salzburg
eo: Salcburgo

en: Samarskaya oblast'
eo: Samarskaja Provinco

en: San Luis Potosí
eo: Sankta Luiz Potosio

en: Santa Cruz de Tenerife
eo: Sant-Kruzo de Tenerifo

en: Saraj
eo: Sarajo

en: Saratovskaya oblast'
eo: Saratovskaja Provinco

en: Saxony
eo: Saksio

en: Saxony-Anhalt
eo: Saksio-Anhalto

en: Schaffhausen
eo: Ŝafhaŭzo

en: Schleswig-Holstein
eo: Ŝlesvigo-Holstinio

en: Schwyz
eo: Ŝvico

en: Scotland
eo: Skotlando

en: Segovia
eo: Segovio

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
eo: Elektu validan brazilan staton. Kiu stato ne estas unu el la haveblaj statoj.

en: Semarang
eo: Semarango

en: Senec
eo: Seneco

en: Senica
eo: Senicao

en: Severnaya Osetia, Respublika (Alania)
eo: Respubliko de Severnaja Osetio (Alanio)

en: Seville
eo: Sevilo

en: Shetland Islands
eo: Ŝetlando Insuloj

en: Shiga
eo: Ŝigao

en: Shimane
eo: Ŝimano

en: Shizuoka
eo: Ŝizuoko

en: Shropshire
eo: Ŝropŝiro

en: Siberian Federal County
eo: Siberia Federacia Distrikto

en: Silesia
eo: Silezio

en: Sinaloa
eo: Sinalo

en: Sisačko-moslavačka županija
eo: Sisako-Moslavaka Distrikto

en: Skalica
eo: Skalicao

en: Skåne
eo: Skaneo

en: Smolenskaya oblast'
eo: Smolenskaja Provinco

en: Snina
eo: Sninao

en: Sobrance
eo: Sobranzo

en: Solothurn
eo: Soloturno

en: Somerset
eo: Somerseto

en: Sonora
eo: Sonorao

en: Sopište
eo: Sopišteo

en: Soria
eo: Sorio

en: South Bohemian Region
eo: Sudbohemia regiono

en: South Federal County
eo: Suda Federacia Distrikto

en: South Glamorgan
eo: Suda Glamorgano

en: South Moravian Region
eo: Sudmoravia regiono

en: South Yorkshire
eo: Suda Jorkŝiro

en: Spisska Nova Ves
eo: Spiska Nova Vezo

en: Splitsko-dalmatinska županija
eo: Split-Dalmatio Distrikto

en: St. Gallen
eo: Sankt-Galo

en: Staffordshire
eo: Stafordŝiro

en: Star Dojran
eo: Star Dojrano

en: Stara Lubovna
eo: Stara Lubovnao

en: Staro Nagoričane
eo: Staro Nagoričaneo

en: Stavropol'siyy Kray
eo: Stavropolsij Federacio

en: Stockholm
eo: Stokholmo

en: Strathclyde
eo: Stratklido

en: Stropkov
eo: Stropkovo

en: Struga
eo: Strugao

en: Strumica
eo: Strumicao

en: Studeničani
eo: Studeničanio

en: Styria
eo: Stirio

en: Subcarpatia
eo: Subkarpatio

en: Suffolk
eo: Sufoko

en: Sulawesi Barat
eo: Okcidenta Sulaveso

en: Sulawesi Selatan
eo: Suda Sulaveso

en: Sulawesi Tengah
eo: Centra Sulaveso

en: Sulawesi Tenggara
eo: Suda Orienta Sulaveso

en: Sulawesi Utara
eo: Norda Sulaveso

en: Sulawesi Utara Daratan
eo: Norda Sulaveso

en: Sulawesi Utara Kepulauan
eo: Norda Sulavesa Insuloj

en: Sumatera Barat
eo: Okcidenta Sumatro

en: Sumatera Selatan
eo: Suda Sumatro

en: Sumatera Utara
eo: Norda Sumatro

en: Surabaya
eo: Surabajo

en: Surakarta - Solo
eo: Surakarto

en: Surrey
eo: Surejo

en: Sverdlovskaya oblast'
eo: Sverdlovskaja Provinco

en: Sveti Nikole
eo: Sveti Nikolo

en: Svidnik
eo: Svidniko

en: Swietokrzyskie
eo: Sŭietokrziskio

en: Södermanland
eo: Sodermanlando

en: Tabasco
eo: Tabasko

en: Tamaulipas
eo: Tamaŭlipaso

en: Tambovskaya oblast'
eo: Tambovskaja Provinco

en: Tapanuli
eo: Tapanulo

en: Tarragona
eo: Taragono

en: Tatarstan, Respublika
eo: Respubliko de Tatarstano

en: Tayside
eo: Tajflanko

en: Tearce
eo: Tearceo

en: Teruel
eo: Teruelo

en: The Chilean RUT is not valid.
eo: La Ĉilia RUT ne estas valida.

en: The EMSO is not valid.
eo: La EMSO ne estas valida.

en: The Icelandic identification number is not valid.
eo: La Icelandic identiga nombro ne estas valida.

en: The UMCN is not valid.
eo: La UMCN ne estas valida.

en: The first 7 digits of the EMSO must represent a valid past date.
eo: La unuaj 7 ciferoj de la EMSO devas reprezenti validan pasintecon daton.

en: The first 7 digits of the UMCN must represent a valid past date.
eo: La unuaj 7 ciferoj de la UMCN devus reprezenti validan pasintecon daton.

en: The phone nubmer is too long
eo: La telefonnumero estas tro longa

en: This field requires 11 digits.
eo: Ĉi tiu kampo bezonas 11 ciferojn.

en: This field requires 7 or 8 digits.
eo: Ĉi tiu kampo bezonas 7 aŭ 8 ciferoj.

en: This field requires 8 digits.
eo: Ĉi tiu kampo bezonas 8 ciferojn.

en: This field requires at least 14 digits
eo: Ĉi tiu kampo bezonas almenaŭ 14 ciferojn

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
eo: Ĉi tiu kampo bezonas maksimume 11 ciferojn aŭ 14 karakterojn.

en: This field requires only numbers.
eo: Ĉi tiu kampo bezonas sole nombrojn.

en: This field should contain exactly 13 digits.
eo: Ĉi tiu kampo enhavus ĝuste 13 ciferojn.

en: Thurgau
eo: Turgovio

en: Thuringia
eo: Turingio

en: Ticino
eo: Tiĉino

en: Tipperary
eo: Tiperaro

en: Tlaxcala
eo: Tlakskalao

en: Tochigi
eo: Toĉigo

en: Tokushima
eo: Tokuŝimo

en: Tokyo
eo: Tokio

en: Tomskaya oblast'
eo: Tomskaja Provinco

en: Topolcany
eo: Topolĉanio

en: Tottori
eo: Totorio

en: Toyama
eo: Tojamo

en: Trebisov
eo: Trebiŝovo

en: Trencin
eo: Trenĉino

en: Trencin region
eo: Regiono Trencino

en: Trnava
eo: Trinavo

en: Trnava region
eo: Regiono Tirnavo

en: Tul'skaya oblast'
eo: Tulskaja Provinco

en: Turcianske Teplice
eo: Turcianska Teplico

en: Turkish Identification number must be 11 digits.
eo: Turka Identigo nombro dev esti 11 ciferoj.

en: Tverskaya oblast'
eo: Tverskaja Provinco

en: Tvrdosin
eo: Tvrdoŝino

en: Tyne and Wear
eo: Tijno kaj Viero

en: Tyrol
eo: Tirolo

en: Tyrone
eo: Tirono

en: Tyumenskaya oblast'
eo: Tjumenskaja Provinco

en: Tyva, Respublika (Tuva)
eo: Respubliko de Tijvao (Tuvao)

en: U.S. postal code (two uppercase letters)
eo: Usonan poŝta kodo (du majusklaj leteroj)

en: U.S. state (two uppercase letters)
eo: Usonan stato (du majusklaj leteroj)

en: Udmurtskaya Respublika
eo: Respubliko de Udmurtskajao

en: Ul'ianovskaya oblast'
eo: Ulianovskaja Provinco

en: Unique master citizen number (13 digits)
eo: Unika mastra civitana nombro (13 ciferoj)

en: Upper Austria
eo: Supra Aŭstrujo

en: Uppsala
eo: Upsalo

en: Ural Federal County
eo: Urals Federacia Distrikto

en: Uri
eo: Urio

en: Usti Region
eo: Regiono Ustio

en: Utrecht
eo: Utrekto

en: Valais
eo: Valezo

en: Valencia
eo: Valencio

en: Valencian Community
eo: Valencia komunumo

en: Valladolid
eo: Valadolido

en: Varaždinska županija
eo: Varazdin Distrikto

en: Vaud
eo: Vaŭdo

en: Veles
eo: Veleso

en: Velky Krtis
eo: Velkij Krtiso

en: Veracruz
eo: Verakruzo

en: Vevčani
eo: Vevčanio

en: Vienna
eo: Vieno

en: Vinica
eo: Vinicao

en: Virovitičko-podravska županija
eo: Virovitica-Podravina Distrikto

en: Vladimirskaya oblast'
eo: Vladimirskaja Provinco

en: Volgogradskaya oblast'
eo: Volgogrodskaja Provinco

en: Vologodskaya oblast'
eo: Vologodskaja Provinco

en: Vorarlberg
eo: Vorarlbergo

en: Voronezhskaya oblast'
eo: Voronezskaja Provinco

en: Vraneštica
eo: Vranešticao

en: Vranov nad Toplou
eo: Vranov nad Toplo

en: Vrapčište
eo: Vrapčišteo

en: Vukovarsko-srijemska županija
eo: Vukovar Srem Distrikto

en: Vysocina Region
eo: Regiono Vysočina

en: Värmland
eo: Varmlando

en: Västerbotten
eo: Vasterboteno

en: Västernorrland
eo: Vasternorlando

en: Västmanland
eo: Vastmanlando

en: Västra Götaland
eo: Vastra Gotalando

en: Wakayama
eo: Ŭakajamo

en: Wales
eo: Kimrio

en: Wallonia
eo: Valonio

en: Walloon Brabant
eo: Valona Brabanto

en: Warmia-Masuria
eo: Varmia-Masurio

en: Warwickshire
eo: Varvikŝiro

en: Waterford
eo: Vaterfordo

en: West Flanders
eo: Okcidenta Flandrio

en: West Glamorgan
eo: Okcidenta Glamorgano

en: West Midlands
eo: Okcidenta Mezlando

en: West Pomerania
eo: Okcidenta Pomerio

en: West Sussex
eo: Okcidenta Susekso

en: West Yorkshire
eo: Okcidenta Jorkŝiro

en: Western Cape
eo: Okcidenta Kabo

en: Western Isles
eo: Okcidenta Insuloj

en: Westmeath
eo: Vestmeato

en: Wexford
eo: Veksfordo

en: Wicklow
eo: Viklovo

en: Wiltshire
eo: Viltŝiro

en: Worcestershire
eo: Vorĉesterŝiro

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
eo: Malĝusta kontrolsumo por la Komerca Registra Nombro (REGON).

en: Wrong checksum for the National ID Card Number.
eo: Malĝusta kontrolsumo por la Nacia Identiga Karta Nombro

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
eo: Malĝusta kontrolsumo por la Nacia Identiga Nombro.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
eo: Malĝusta kontrolsumo por la imposta nombro (NIP).

en: Yamagata
eo: Yamagato

en: Yamaguchi
eo: Jamaguĉo

en: Yamalo-Neneckiy avtonomnyy okrug
eo: Jamalo-Nenekija Aŭtonoma Areo

en: Yamanashi
eo: Jamanaŝio

en: Yaroslavskaya oblast'
eo: Jaroslavskaja Provinco

en: Yogyakarta
eo: Jogjakarto

en: Yucatán
eo: Jukatanio

en: Zabaykalskiy Kray
eo: Zabajkalski Federacio

en: Zacatecas
eo: Zakatecaso

en: Zadarska županija
eo: Zadarska Distrikto

en: Zagrebačka županija
eo: Zagrebačka Distrikto

en: Zajas
eo: Zajaso

en: Zamora
eo: Zamoro

en: Zaragoza
eo: Zaragozo

en: Zarnovica
eo: Zarnovico

en: Zeeland
eo: Zelando

en: Ziar nad Hronom
eo: Ziar nad Hronomo

en: Zilina
eo: Zilino

en: Zilina region
eo: Regiono Zilino

en: Zlate Moravce
eo: Zlata Moravco

en: Zlin Region
eo: Regiono Zlín

en: Zrnovci
eo: Zrnovcio

en: Zug
eo: Zugo

en: Zuid-Holland
eo: Suda Holando

en: Zurich
eo: Zuriko

en: Zvolen
eo: Zvoleno

en: Örebro
eo: Orebro

en: Östergötland
eo: Ostrogotio

en: Čair
eo: Čairo

en: Čaška
eo: Čaškao

en: Šibensko-kninska županija
eo: Ŝibenik-Knin Distrikto

en: Štip
eo: Štipo

en: Šuto Orizari
eo: Šuto Orizario

en: Želino
eo: Zelino
